FRANCHİSE

Franchise

Farklı format

İrfan Usta Lahmacun, özgün, işlevsel, farklı bir işletme modeli. İrfan Temel’in kebapçılıkta 30 yılı aşan deneyimiyle oluşturduğu “ustalık eseri”. Gereksiz yüklerden arınmış, az masraflı, az elemanla çalışan, taş fırında otantik lezzetler sunan, ağırlıklı paket servise çalışan, günümüz koşullarında kar etmesi garanti tek restoran formatı.

Üstün lezzet Akılda kalmaya geldik” derken, kendi alanında en iyi olmayı amaçlıyor. Her biri farklı harçla hazırlanan 8 çeşit lahmacun, 11 çeşit pide sunuyor. Otantik lezzetlerin yanı sıra, yöresel tatlara, vegan, vejeteryan ürünlere de yer veriyor. Taş fırından çıkan çıtır lahmacunun, pidenin, katmerin tadı damakta kalıyor, sürekli müşteri kazanıyor. Yöresel lezzetleri içli köfte ve çiğ köfte ile tamamlıyor.

Kolay iş

Paket servis ağırlıklı çalışıldığı için, işlek caddede, kirası az, küçük, bacalı dükkan tercih ediliyor. Farklı ürünlerin harcı merkezden hazır geldiği, tüm ürünler ısı kontrollü taş fırında piştiği için kalite standardı sağlanıyor. Fırıncılar merkez tarafından bulunuyor, eğitiliyor, usta bağımlılığı olmuyor. En sevilen ürün lahmacun, seri imalat çalışıyor, elemanlar işe alışıyor. Salonda dekor basit, az masa var, müşteri beklentisi lezzetle sınırlı, tek eleman yetiyor. Paket servis yakın mesafeye gönderildiği için kuryeler kolay yönetiliyor, verimli çalışıyor.

Hafif yatırım

50 m2 dükkana sığıyor. Ana ekipman taş fırın anlaşmalı tedarikçi tarafından yapılıyor. Hafif dekorlu, az masalı küçük salon yetiyor. Ekipmanlar hamur yoğurma, sebze doğrama, mikrodalga, bulaşık ve dolaplardan ibaret. Tüm yatırım 40-45 bin $ tutuyor.

Kazançlı franchise
Taş fırın ve özel harçlar çıtır lezzet ile fiyat esnekliği sağlıyor, hep karlı satıyor. Harçları ve logolu ambalajı merkezden alıyor, maliyetini biliyor. Paket servisi kapatıp açarak yoğun tempo sağlıyor, yığılma yaşamıyor. Kira düşük, eleman az, masraf düşük, zarar etme riski yok. Bölge geniş, ikinci, üçüncü dükkan açılabilir, karlılık artar. Dekor hafif, ekipman az, yatırım en geç iki yılda kendini çıkarır.

Hemen başvurun
Hızla büyüyen İrfan Usta Lahmacun zincirine katılmak için hemen şimdi formu doldurun, arayalım, tanışalım, kazanan siz olun.

Franchise hattı +90 533 545 02 52   Email franchise@irfanusta.com.tr 

İRFAN USTA FRANCHISE BAŞVURU FORMU